1
/
van
26
Joolz Kinderwagen Hub² Space Black
Artikelnummer: 29887201
€799,00
Click & Collect
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Levering
We ondervinden technische problemen bij het laden van je winkelmandje. Probeer het opnieuw of gebruik de knop hieronder om het product aan uw winkelwagen toe te voegen.
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
Specificaties
| Afmeting breedte | 52,5 cm |
|---|---|
| Afmeting hoogte | 108 cm |
| Afmeting lengte | 97 cm,111,5 cm |
| Afmeting opgevouwen hoogte | 66,5 cm |
| Afmeting opgevouwen lengte | 29,2 cm |
| Afneembare bekleding | Ja |
| Collectie | Hub2 |
| Droogkastbestendig | Neen |
| Duwstang verstelbaar | van 93 tot 108 cm |
| Gewicht | 9,3 kg |
| Gewicht kind maximum | 22 kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleur leverancier | Space Black |
| Leeftijd | van 0 maanden tot 4 jaar |
| Lichaamslengte kind maximum | 100 cm |
| Richting zitje | Keuze weg of naar de ouder |
| Volledig vlakke slaapstand | Ja |
| Wasbaar | Op 30 °C |
| Naam fabrikant | Milk Design |
| Adres fabrikant | Distelweg 89 - 1031 HD Amsterdam - Nederland |
| Verantwoordelijke persoon fabrikant binnen de eu | info@joolz.com |
Omschrijving
+
Makkelijk in-en uit te vouwen.+
Compact & comfortabel.Wat zit er in de doos?- Chassis met wielen.- Stoeltje.
- Boodschappenmand.
- XXL zonnekap.
- Veiligheidsbeugel.
- Draagriem.Baby's comfort- Omkeerbare stoel: jonge baby’s zien graag een vertrouwd gezicht, grotere kindjes kijken liever rond.
- Veilig & snel vast te maken: met 5-punts veiligheidsgordel.
- XXL zonnekap met UPF50+ bescherming: zo zit je kindje in zijn coconnetje & is het altijd beschermd tegen de zon.
- Grote achterwielen & vierwielervering: zo voelt elke rit soepel aan en wordt je kindje niet snel wakker op hobbelige paden.
- Verstelbare rugleuning met volledig vlakke slaapstand: handig als je kindje moe wordt. Gebruiksgemak- Stoel & voetsteuntje met 1 hand te verstellen.
- Compact: gemakkelijk in- en uit te klappen. Zo kan je het overal mee naartoe nemen.
- Met boodschappenmand.
- De bekleding kan je perfect met de hand wassen.
- Is je onderstel vuil? Was het dan af met lauwwarm water.Maak je wandelwagen compleet met...
- Regenhoes Hub² (apart verkrijgbaar).
