1
/
van
1
Jollein Tetradoek Animal Friends 115 x 115 cm - 2 stuks
Artikelnummer: DB168985
€17,99
Click & Collect
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Levering
We ondervinden technische problemen bij het laden van je winkelmandje. Probeer het opnieuw of gebruik de knop hieronder om het product aan uw winkelwagen toe te voegen.
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
Specificaties
| Afmeting breedte | 115 cm |
|---|---|
| Afmeting lengte | 115 cm |
| Droogkastbestendig | Ja |
| Kleur | Veelkleurig |
| Materiaal | Katoen |
| Wasbaar | Op 60 °C |
| Naam fabrikant | Smits Assen BV |
| Adres fabrikant | Diepstroeten 1, 9405TK Assen, NL |
| Verantwoordelijke persoon fabrikant binnen de eu | info@jollein.com |
Omschrijving
- Collectie Animal Friends.
- Set van 2.
- Multifunctioneel en superabsorberend.
- L 115 x B 115 cm. 100% uit katoen. Te wassen op 60 °C.
