-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
1
/
van
5
Cybex Draagmand S Lux Chocolate Brown
Artikelnummer: DB169710
€191,95
Vorige laagste prijs: €191,95
Originele prijs: €249,95
Click & Collect
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Levering
We ondervinden technische problemen bij het laden van je winkelmandje. Probeer het opnieuw of gebruik de knop hieronder om het product aan uw winkelwagen toe te voegen.
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
Specificaties
| Afmeting breedte | 41 cm |
|---|---|
| Afmeting hoogte | 31,5 cm |
| Afmeting lengte | 84,5 cm |
| Afmeting opgevouwen hoogte | 18 cm |
| Afneembare bekleding | Ja |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Gewicht kind maximum | 9 kg |
| Kleur | Bruin |
| Leeftijd | van 0 maanden tot 6 maanden |
| Wasbaar | Op 30 °C |
| Naam fabrikant | Cybex GmbH |
| Adres fabrikant | Riedingerstraat 18, 95448 Bayreuth, Duitsland |
| Verantwoordelijke persoon fabrikant binnen de eu | info@cybex-online.com |
Omschrijving
- Van de geboorte tot 6 maanden (9 kg).
- Hoogwaardige stoffen, zeer ruime reiswieg met een zacht schuimmatras.
- De XXL-zonnekap met beschermingsfactor UPF50+ beschermt je baby tegen zon en wind.
- De regenhoes is apart verkrijgbaar.
- Met draaggreep.
- Ventilatieluikje: voor een optimale luchtcirculatie en om je baby altijd in de gaten te kunnen houden.
- Compatibel met de Balios en Talos.
- Kleur: Chocolate Brown.
