-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
1
/
van
23
Bugaboo Draagbare autostoel Otter by Nuna R129 Groep 0+ Mineral Washed Black
Artikelnummer: DB172380
€279,00
Click & Collect
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Levering
We ondervinden technische problemen bij het laden van je winkelmandje. Probeer het opnieuw of gebruik de knop hieronder om het product aan uw winkelwagen toe te voegen.
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
Specificaties
| Afneembare bekleding | Ja |
|---|---|
| Bevestiging in de auto | Basis met IsoFix-systeem (niet inbegrepen);met de autogordel |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Gewicht kind maximum | 13 kg |
| Groep | 0+ |
| Isofix-systeem | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kleur leverancier | Mineral washed black |
| Leeftijd | van 0 maanden tot 15 maanden |
| Lichaamslengte kind maximum | 87 cm |
| Lichaamslengte kind minimum | 40 cm |
| Richting van de autostoel | Tegen de rijrichting |
| Voldoet aan de i-size-norm | Ja |
| Wasbaar | Op 30 °C |
| Naam fabrikant | BUGABOO INTERNATIONAL B.V. |
| Adres fabrikant | Paasheuvelweg 9 a-b, 1105 BE Amsterdam, NL |
| Verantwoordelijke persoon fabrikant binnen de eu | service.bugaboo.com |
Omschrijving
- Voor wie?
- Van de geboorte tot 15 maanden.
Veiligheid
- Voldoet aan de Europese norm ECE R129/03 en i-Size.
- In 2 seconden te installeren in de auto met de IsoFix-connectoren.
- Side Impact Protection (SIP): versterkte zijdelingse bescherming bij een botsing.
- Aeroflex™ intelligent schuim: beschermt de nek en het hoofd van je kindje door de impact van schokken te absorberen en te verspreiden.
- Extra bescherming met de Base 360 by Nuna (apart verkrijgbaar) via de ISOFIX-bevestiging en de veerpoot met vervormingszone.
- Kan alleen met de rug naar de weg worden geïnstalleerd.
Baby's comfort
- Verstelbare hoofdsteun met Tailor tech™-traagschuim van TENCEL™-lyocellvezels: zacht comfort en vochtregulering.
- 3-puntsveiligheidsgordel met schouder- en kruisbeschermers.
- Met afneembare kap met UVB 50+-bescherming, opvouwbare zonnekap en gaasvenster aan de achterkant: je kleintje wordt beschermd tegen UV-stralen en je kan hem/haar altijd in de gaten houden.
- 3 kantelposities, van rechtop tot plat.
- Uitneembare inzet die perfect past bij je pasgeboren baby.
- Thermoregulerende merinowol.
- Tien hoofdsteunposities voor een perfecte pasvorm.
Gebruiksgemak
- Plat neer te klappen in de auto, op de kinderwagen of op de Base 360.
- De bekleding en het inzetstuk zijn machinewasbaar op 30 °C.
- Met ergonomische draaggreep.
- Compatibel met: Bugaboo 360 ISOFIX-basis van Nuna, Bugaboo Donkey 5, Bugaboo Fox 5 Renew, Bugaboo Dragonfly en Bugaboo Butterfly 2. Extra adapters zijn vereist.
- Kleur: Mineral Washed Black.
